Bramborové lupínky rozmanitých chutí

Desert Salt bramborové lupínky

Křupavé bramborové lupínky té nejvyšší kvality jemně solené čistou, křišťálově bílou solí ze starodávného a nedotčeného zdroje v poušti Kalahari. Tato exkluzivní sůl, v elegantní jednoduchosti zvýrazňuje chuť domácích brambor.

Wagyu Beef & Honey Mustard bramborové lupínky

Delikatesní japonské hovězí maso Wagyu s jedinečnou mramorovou strukturou a chutí je důmyslně kombinováno se sladkou vůní medu a hořčice.

Desert Salt & Vinegar bramborové lupínky

Spojení křišťálově bílé pouštní soli Kalahari s výraznou a jemnou chutí octa vyladěné v jedinečnou rovnováhu dvou chutí a světů.

Italian Cheese & Port bramborové lupínky

Jemná sladkost a trpkost portského vína podtržená bohatou chutí a vůní italského sýra.

Somerset Cheddar & Shallot bramborové lupínky

Ten jediný originální a prvotřídní Somersetský čedar společně s nasládlou chutí šalotky. Na první pohled tradiční kombinace, která v sobě skrývá nezaměnitelnost vůní a chutí originálu.

Truffle & Rosemary bramborové lupínky

Divoká, zemitá chuť a vůně černých italských lanýžů vytváří společně s výrazným aroma rozmarýnu dokonalý a jedinečný kulinářský zážitek.

Bubbly & Serrano Chilli bramborové lupínky

Šumivost sklenice šampaňského zvýrazněná špetkou té nejjemnější mořské soli společně s hřejivou pikantností horského mexického Chilli Serrano, přivede Vaše chuťové buňky do naprosto nového světa chutí.

Kontaktujte nás


* Povinné položky