Příběh SAVOURSMITHS

V září 2016 začíná příběh luxusních chipsů SAVOURSMITHS vytvořením naprosto unikátních Savoursmiths Luxury Potato Crisps, řezaných z brambor vypěstovaných na rodinné farmě v Cambridshire.

I přesto, že se může zdát bramborový chips, jako něco zažitého a tradičního, jsou chipsy SAVOURSMITHS moderní, inovativní, a to především díky podmanivé kombinaci farmářských brambor a nejkvalitnějších surovin z celého světa.

Značka byla založena v roce 2016 Mikem a Colette.

Mike vyrůstal na farmách Russell Smith a tím pádem přináší značce přirozenou lásku k anglickému zemědělství a venkovu. Po vystudování zemědělské univerzity v Cirencesteru se věnoval managmentu správy majetku a poradenství v Londýně. Jídlo a zemědělství však zůstali jeho vášní, a proto se vrátil zpět na rodinnou farmu a stal se spoluzakladatelem značky SAVOURSMITHS. Zároveň je garantem tradičních přístupů k pěstování brambor, které jsou základem těchto jedinečných chipsů.

Colette se narodila ve vinařské oblasti v Jihoafrické Republice a vždy byla vášnivým labužníkem. Po získání bakalářského titulu v oblasti obchodu na New Yourk Film Academy v Los Angeles se také stala instruktorkou Pilates. Během deseti let v mezinárodním modelingu spolupracovala s předními agenturami na třech různých kontinentech a zastupovala některé z nejvýznamnějších značek své kategorie. Právě Colette je tím, kdo do značky SAVOURSMITH přináší netradiční kombinace příchutí z celého světa.

Kontaktujte nás


* Povinné položky